Vücut Bakımları

St Barth Harmony

Şımartıcı bir vücut masajıdır.Vücuda inanılmaz bir nem verir.Karayipler St. Barth adasının en prestijli SPA ürünlerinden biridir.Tamamen organiktir.Vücuda güneşte kaybettiği nemi sağladığı gibi aynı zamanda muhteşem bir masajı da içinde barındırır.

(60 dakika)

St Barth Softness

Hindistancevizi Yağı ve Papaya peeling Pürüssüz bir görünüm, kadifemsi bir yumuşaklık kazandıran etkili peelingdir. 

(40 dakika)

St Barth Elasticity

Kil, Ananas ve Salatalık Özlü Tamamlayıcı Vücut Maskesi Mineraller ve vitaminler sayesinde cilt dokusunu harekete geçirerek incelme ve sıkılaşmayı sağlar.St Bart Softness ile beraber uygulanmasıincelme ve sıkılaşmanın çabuklaşması açısından önemlidir.

(30 dakika)

St Barth Slimness

Karayiplerden İncelme ve Sıkılaşma Formülü Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandıran rahatlatıcı bacak masajıdır.St Barth Softness ve St Barth Elasticity ile beraber selülit ve doku sarkması ile savaşma konusunda çok üstün bir üründür.

(30 dakika)

Mikronize Deniz Yosunu Bakımı

Deniz yosunu vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Pudra şeklindeki yosunun sıcak su ile yapılan maskesi tüm vücuda uygulanır. Yosun uygulaması ile vücudunuz toksinlerden arınacak ayrıca zayıflama veya selülit tedavisinde de çok iyi sonuçlara ulaşacaksınız.

(60 dakika)

Marine Preluder

Deniz çamuru, mineral ve elementler açısından zengin içeriği ile cildi arındırır, gözenekleri açar, toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlar.

(60 dakika)

Slim & Sculpt

Thalgo ürünleri eşliğinde yapılan inceltme ve şekillendirme tekniği olan Slim & Sculpt ile kendinizi herzamankinden daha formda ve hafif hissedeceksiniz.

(75 dakika)

Talgomince Body Wrap

Thalgomince özellikle lokalize kilo sorunları için geliştirilen çok etkili bir vücut bakımıdır. Yağ birikimlerinin yoğun olduğu bölgelerde bulunan yağları elimine eder, kan dolaşımını düzenler ve kas yorgunluğunu azaltır.

(60 dakika)

Frigi - Talgo

Soğuk bir maske olan Frigi-Thalgo bakımı özellikle yorgun, ağrılı bacakların rahatlatılması, kalça ve bacaklarda bulunan selülitlerin kontrol altına alınması için mükemmel bir bakımdır.

(60 dakika)

Bus Modelling

Deniz mineralleri ve aktif maddelerin cilde nüfus etmesini sağlayarak göğüs dokusunun elastikiyetini arttırır ve sıkılığının korunmasını sağlar.

(45 dakika)

Lulur Peeling

Bali’de 60 ayrı bitki tozunun karışımı ile yapılan ve toksinleri atarak tüm gözeneklere bitki özlerini taşıyan mucizevi peelingdir. İşlem sonrası pürüzsüz bir cilde kavuşulur.

(50 dakika)

Kırmızı Üzüm Çekirdeği Peeling

Üzüm çekirdeği cildin bağ dokusunda bulunan kollajeni güçlendiren ve cildi dinçleştiren doğal bir mucizedir. Kırmızı üzüm çekirdeğinin mucizeleriyle birleştirilen bu peeling bakımda ölü derilerinizden kurtulacak ve cildinize derin bir ferahlık kazandıracaksınız.

(40 dakika)

Deniz Tuzu Peeling

Vücudunuzu ölü deriden arındırmak için muhteşem bir terapi. Deniz tuzu ve özel aromaterapi yağları ile tüm vücudunuza uygulanacak Deniz Tuzu Peelingi ile cildinizin derinlemesine nefes aldığını hissedeceksiniz.

(30 dakika)

Alpha Spa Çamur Bakımı

Altı farklı programı ile sağlık, güzellik ve iç huzur üçgeninini birleştiren harika bir terapi cihazı. Aromatik yağlar ve çamur uygulama ile kombine edilebilir.

(50 dakika)

Lonozon

Ozon, oksijen ve ionize buharın bileşimiyle, doğal bir şekilde kandaki oksijen miktarını arttırarak metabolizmayı hızlandırır ve organizmayı canlandırıp temizler.

(20 dakika)