Feedback
Sheraton Çesme Hotel, Resort and Spa
Sifne Caddesi, No. 35, llica, Cesme Izmir, 35940 Türkiye
Harita Telefon: +90 232 750 00 00 Bize Ulaşın Duyurular 00°F / 00°C 5:7
ARKHE TOPLANTI SALONU
ARKHE TOPLANTI SALONU
ILYADA TOPLANTI SALONU
ILYADA TOPLANTI SALONU
ARKHE BALO SALONU
ARKHE BALO SALONU
Sheraton Cesme Hotel, Resort and Spa

Toplantı ve Davetler

Çesme Sheraton’a  yani tasarlamış olduğunuz etkinliği  gerçeğe dönüştüreceğimiz yere hoşgeldiniz.. Sheraton Çeşme full donanımlı  ve konforlu Kongre merkezi ile toplantılarınızı düzenlemek için tercih edeceğiniz en doğru mekandır..

Sheraton sizin için burada...

Sheraton Çeşme de gerçekleştirdiğiniz her organizasyonda Sheraton’un uluslararası kalite standartları ve tecrübesi ile el sıkışmış sayılırsınız. Toplantınızın mükemmel geçmesi için gereken teknik altyapı, kusursuz hizmet, toplantı alanlarının ihtiyacınıza göre düzenlenmesi tamamen otelimizin profesyonelliği ve  sorumluluğu ile güvence altına alınmıştır.

Büyük yada küçük  tüm organizasyonlarınız işinin uzmanı tarafından anında değerlendirilip, gerçekleştirilir. Toplantı tarihini belirlemenizden itibaren otelden ayrılana kadar geçen zaman içerisindeki tüm organizasyon ve hizmet Sheraton Çeşme tarafından eksiksiz olarak sağlanacaktır.

  • En son teknolojiyle donatılmış 1535 ve 875 metrekarelik 3’e bölünebilirlik 2 an salon, 1250 metrekarelik stand salonu, 150,160,185 ve 215 metrekarelik 4 toplantı salonu, üst düzey toplantılar için 4 özel vip salonu ve 12 adet 40-50 metrekarelik fonksiyonel çalışma odaları,4 katlı yeni Kongre Merkezinde işe keyif katıyor.
  • Copacabana, yeni imajıyla havuzbaşında düğün, gala ve özel davetler için 1750 metrekarelik kullanım alanında, benzersiz ve size özel organizasyon imkanı sağlıyor.