SPA Kuralları

Botanica Thermal Spa hergün 08:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Misafirlerimizin yoğun ilgisinden dolayı önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Lütfen bakımınızın başlangıç saatlerinden en az 5 dakika önce, SPA resepsiyonunda hazır olunuz. Unutmayınız ki, rezervasyonunuza geç kaldığınız takdirde, bakımınızın süresi de buna bağlı olarak kısalacaktır. Geç kaldığınızda, sizden sonra rezervasyonu olan misafirimizin başlangıç saatini aksatmamak için bakımınızı belirtilen sürede bitirmek durumundayız. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Lütfen değerli eşyalarınızı Botanica Thermal Spa’ya gelirken yanınızda getirmeyiniz. Odanızdaki kasalara değerli eşyalarınızı (mücevher, takı, cep telefonu v.b.) bırakabilirsiniz.

Mayo, bikini, şort giymenizi rica ederiz. Bornoz, terlik ve havlu SPA alanımızda yer alan soyunma dolaplarının içerisinde bulunmaktadır.

Bakımdan en yüksek verimi alabilmek için, masaj ve bakımların kıyafetsiz alınması tavsiye edilmektedir. Ancak misafirlerimiz tercihlerine göre masajlarını bikini ya da şortları ile alabilir veya bizim temin edeceğimiz tek kullanımlık slipleri kullanabilirler.

Masajlarda kullanılan doğal yağları ve bakım ürünlerini satın alarak, Botanica Thermal SPA’nın keyfini evinize taşıyabilirsiniz.

Botanica Thermal Spa’ya 12 yaş ve üzeri misafirlerimizi kabul edebilmekteyiz.

Herhangi bir sebepten dolayı, bakım randevunuzu iptal ettirmek istiyorsanız, en geç 4 saat öncesinden, Spa resepsiyonumuza bildirmenizi rica ederiz. Masaj ve bakım iptallerinizi 4 saat öncesinden Spa resepsiyona bildirmediğiniz takdirde, toplam ücretin P’si oda hesabınıza yansıtılacaktır.

Botanica Thermal Spa’daki termal havuzlar, sauna ve buhar banyo sıcaklıkları 38°C ile 90°C arasında değişmektedir. Yüksek tansiyon hastaları, kardiyovasküler rahatsızlığı olanlar ve hamile misafirlerimize, termal havuzlar ile sauna ve buhar banyolarını kullanmalarını önermiyoruz.

Botanica Termal Spa ‘da Bay ve bayan terapistlerimiz bulunmaktadır. Özel olarak bir terapist seçiminiz olacaksa lütfen 48 saat öncesinden bilgi veriniz.

T: (90)(232) 750 00 00 - Dahili 4810

spa@sheratoncesme.com