Restaurant & Bar

Sheraton Cesme Hotel, Resort and Spa

SHERATON LOUNGE & BAR

Saatler

9:00 AM - 12:00 AM

Açıklama

Güzel bir akşam yemeğinde sonra Lobby Lounge'da müzik dinlemeye ne dersiniz? Canlı müzik eşliğinde sıcak bir atmosferde içkinizi yudumlarken dostlarınız ve sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar geçireceksiniz.

MANZARA RESTAURANT

Mutfak

Bölgesel / Uluslararası

Saatler

07:00 - 10:00; 19:00 - 22:00

Açıklama

Birbirinden maharetli aşçıların ellerinden çıkmış muhteşem tatlar ile değişik mutfakların lezzetini doyasıya yaşayacağınız, yerel ve uluslararası tatların sunulduğu açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinde aileniz ve sevdiklerinizle buluşma noktanız Manzara Restoranımız olacaktır.

LAGUNA BEACH RESTAURANT & BAR (SEZONLUK)

Mutfak

Bölgesel / Uluslararası

Saatler

11:00 - 18:00

Açıklama

Bunaltıcı yaz sıcağını dağıtan esintili havasıyla, sahil kenarında turkuaz renkli denize karşı Aperatif ve Snack yiyeceklerin lezzetini denemeye nedersiniz? Öğleyin lezzet durağınız şüphesiz Laguna olacak. Tek yapacağınız zengin menüden sipariş vermek olacak. Gerisini lütfen bize bırakın.

OLIVES RESTAURANT (SEZONLUK)

Mutfak

Bölgesel / Uluslararası

Saatler

17:00 - 23:59

Açıklama

Akdeniz mutfağının en iyi örneklerini hazırlayan Olives A La Carte Restaurant mutfak ekibimiz damak tadı titiz misafirlerimize zengin seçenekler sunuyor. Unutulmaz bir akşam yemeği için buluşma noktanız Olives A La Carte Restoran.Rezervasyon yaptırmayı lütfen unutmayın!

COPACABANA HAVUZ RESTAURANT (SEZONLUK)

Mutfak

Bölgesel / Uluslararası

Saatler

07:00-10:00; 19:00-22:00

Açıklama

Bunaltıcı yaz sıcağını dağıtan esintili havasıyla, sahil kenarında turkuaz renkli denize karşı birbirinden maharetli aşçıların ellerinden çıkmış muhteşem tatlar ile değişik mutfakların lezzetini doyasıya yaşayacağınız, yerel ve uluslararası tatların sunulduğu akşam yemeklerinizi esinti ile taçlandıracağınız buluşma noktanız Copacabana Restoranımız olacaktır.

PARK WEST CAFE

Mutfak

Kahve, Kurabiye

Saatler

9:00 - 21:00

Açıklama

Yenilenen dekoruyla birbirinden özel ve lezzetli pasta & kurabiyeleri bir fincan harmanlanmış lezzetli bir aromaya sahip filtre kahve veya bitkisel çay çeşitleriyle denemenizi tavsiye ederiz. Bu lezzetli pasta ve kurabiyeleri sevdiklerinizede tattırmak isterseniz siparişlerinizi kabul etmekten mutluluk duyacağız.

FELIX ROOF BAR AND LOUNGE (SEZONLUK)

Mutfak

Beverages

Saatler

17:00 - 23:59

Açıklama

Yaz gecelerinin bir klasiği haline gelen, eğlence tutkunlarının vazgeçilmez adresi Felix Roof Bar'da da sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Ege denizini ayaklar altına seren büyüleyici bir manzarada sizin için hazırlayacağımız kokteyl veya içecekleri tatmanın keyfini Felix Roof Bar'da çıkarın. Göz kamaştıran ege denizinin büyüleyici manzarasına karşı canlı müzik eşliğinde tatilinizi renklendirecek unutulmaz dakikalar.