Feedback
Sheraton Çesme Hotel, Resort and Spa
Sifne Caddesi, No. 35, llica, Cesme Izmir, 35940 Türkiye
Harita Telefon: +90 232 750 00 00 Bize Ulaşın Duyurular 00°F / 00°C 5:21
MANZARA RESTAURANT
MANZARA RESTAURANT
PARK WEST CAFE
PARK WEST CAFE
LAGUNA BEACH RESTAURANT & BAR
LAGUNA BEACH RESTAURANT & BAR
Sheraton Cesme Hotel, Resort and Spa

Restaurant ve Bar

SHERATON LOUNGE & BAR

Saatler: 9:00 AM - 12:00 AM
Açıklama:  Güzel bir akşam yemeğinde sonra Lobby Lounge'da müzik dinlemeye ne dersiniz? Canlı müzik eşliğinde sıcak bir atmosferde içkinizi yudumlarken dostlarınız ve sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar geçireceksiniz.
MANZARA RESTAURANT
Mutfak: Bölgesel / Uluslararası
Saatler: 07:00-10:00; 19:00-22:00
Açıklama:  Birbirinden maharetli aşçıların ellerinden çıkmış muhteşem tatlar ile değişik mutfakların lezzetini doyasıya yaşayacağınız, yerel ve uluslararası tatların sunulduğu açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinde aileniz ve sevdiklerinizle buluşma noktanız Manzara Restoranımız olacaktır.
LAGUNA BEACH RESTAURANT & BAR (SEZONLUK)
Mutfak: Bölgesel / Uluslararası
Saatler: 11:00 - 18:00
Açıklama : Bunaltıcı yaz sıcağını dağıtan esintili havasıyla, sahil kenarında turkuaz renkli denize karşı Aperatif ve Snack yiyeceklerin lezzetini denemeye nedersiniz? Öğleyin lezzet durağınız şüphesiz Laguna olacak. Tek yapacağınız zengin menüden sipariş vermek olacak. Gerisini lütfen bize bırakın.
COPACABANA HAVUZ RESTAURANT (SEZONLUK)
Mutfak: Bölgesel / Uluslararası
Saatler: 07:00-10:00; 19:00-22:00
Açıklama:  Bunaltıcı yaz sıcağını dağıtan esintili havasıyla, sahil kenarında turkuaz renkli denize karşı birbirinden maharetli aşçıların ellerinden çıkmış muhteşem tatlar ile değişik mutfakların lezzetini doyasıya yaşayacağınız, yerel ve uluslararası tatların sunulduğu akşam yemeklerinizi esinti ile taçlandıracağınız buluşma noktanız Copacabana Restoranımız olacaktır.
PARK WEST CAFE
Mutfak: Kahve, Kurabiye
Saatler: 9:00 - 21:00 
Açıklama: Yenilenen dekoruyla birbirinden özel ve lezzetli pasta & kurabiyeleri bir fincan harmanlanmış lezzetli bir aromaya sahip filtre kahve veya bitkisel çay çeşitleriyle denemenizi tavsiye ederiz. Bu lezzetli pasta ve kurabiyeleri sevdiklerinizede tattırmak isterseniz siparişlerinizi kabul etmekten mutluluk duyacağız.
OLIVES RESTAURANT (SEZONLUK)
Mutfak: Bölgesel / Uluslararası
Saat: 17:00 - 23:59
Açıklama: Akdeniz mutfağının en iyi örneklerini hazırlayan Olives A La Carte Restaurant mutfak ekibimiz damak tadı titiz misafirlerimize zengin seçenekler sunuyor. Unutulmaz bir akşam yemeği için buluşma noktanız Olives A La Carte Restoran.Rezervasyon yaptırmayı lütfen unutmayın!
FELIX ROOF BAR AND LOUNGE (SEZONLUK)
Mutfak: Beverages
Saat: 17:00 - 23:59
Açıklama: Yaz gecelerinin bir klasiği haline gelen, eğlence tutkunlarının vazgeçilmez adresi Felix Roof Bar'da da sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Ege denizini ayaklar altına seren büyüleyici bir manzarada sizin için hazırlayacağımız kokteyl veya içecekleri tatmanın keyfini Felix Roof Bar'da çıkarın.Göz kamaştıran ege denizinin büyüleyici manzarasına karşı canlı müzik eşliğinde tatilinizi renklendirecek unutulmaz dakikalar