Feedback
Sheraton Çesme Hotel, Resort and Spa
Sifne Caddesi, No. 35, llica, Cesme Izmir, 35940 Türkiye
Harita Telefon: +90 232 750 00 00 Bize Ulaşın Duyurular 00°F / 00°C 5:21
Sheraton Cesme Hotel, Resort and Spa

Botanica Termal Spa

Türkiye’nin en değerli şifalı su kaynaklarından biri olan Ilıca Termal ile gerçek anlamada “Su ile Gelen Sağlığı*( SANUS PER AQUAM / SPA) keşfetmeye HOŞGELDİNİZ. Kendimizi İyi Hissetmenin 7 dayanağı olan Güzellik, Yaşam Dengesi, Uyum, Su, Zindelik, Doğa ve Beslenme kavramları ile sizi yeniden tanıştırmak istiyoruz.

Termal Su yada kaplıca olarak adlandırılan ve içinde litrede 1 mg’dan fazla mineral bulunduran, 20 santigrat derecenin üzerindeki sular güzellik ve şifa kaynağıdır.

Botanica Thermal Spa’nın bünyesindeki termal havuzlar, hidroterapi ve balneoterapi seanslarıyla termal suyun vücuda derinlemesine nüfuz etmesi sağlanmaktadır.

2013 yılında “Dünya’nın En İyi Termal SPA’sı seçilen Botanica Thermal SPA’nın bu ödüle layık bulunmasındaki en önemli etken dünyanın en nadide termal sularından birine sahip olması diğeri ise bünyesindeki Asya’lı ve Türk çalışanlarının yetkinlikleri ile elde ettiği haklı başarıdır.

Botanica Thermal Spa sizi ruh ve zihin bütünlüğüne doğru ruhsal bir yolculuğa davet ediyor...

*Botanica Thermal Spa girişi ücretlidir. Botanica Thermal Spa’ya 12 yaş üzeri misafirlerimiz kabul edilmektedir.

BOTANICA THERMAL SPA

Special Facilities: Termal pool, Thalasso Therapy pool, Sauna, Steam Bath, Adventure Shower, Snail Shower, Thermal Jacuzzi, Tepiderium, Turkish Bath
Spa Hours: 08:00 AM - 08:00 PM
Call The Spa: (90)(232) 723 1240

E-mail a Spa Associate