Cilt Bakımları

Thalgo Temel Cilt Bakımı

Thalgo arındırıcı cilt bakımı, diğer tüm spesifik cilt bakımlarına başlamadan önce uygulanması gereken temel cilt bakımıdır. Cilt tipinize en uygun genel temizleme işlemi içeren bakım sonrasında estetisyenimizin size önereceği cilt bakımının çok daha etkili olmasını sağlayacaktır.

(60 dakika)

Seve Marine

Thalgo arındırıcı cilt bakımı, diğer tüm spesifik cilt bakımlarına başlamadan önce uygulanması gereken temel cilt bakımıdır. Cilt tipinize en uygun genel temizleme işlemi içeren bakım sonrasında estetisyenimizin size önereceği cilt bakımının çok daha etkili olmasını sağlayacaktır.

(60 dakika)

Algomega

Vitamin takviyesine ihtiyaç duyuyorsanız, yenilenmiş ve enerji dolu olarak yaşama hazırlanmak istiyorsanız bu bakım tam size göre… Kuru ve çok kuru cilt tipleri için hazırlanmış olan bu bakım cildinizi besler ve yenilenmesini sağlar.

(60 dakika)

Cold Marine Cilt Bakımı

Hassas cilt tipleri için rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi olan Cold Marine cilt bakımı sonrasında cildiniz berrak ve pırıl pırıl bir görünüm kazanacak.

(60 dakika)

Thalgodermly

Antiseptik ve dengeleyici bir bakım olan Thalgodermyl cilt bakımı ile özellikle aşırı yağ üretimi yapan ciltler için etkili ve derinlemesine temizleme işleminden sonra cildin nem dengesini ayarlayarak fazla sebum salgılarını stabilize eder. Pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt sizi saracak.

(60 dakika)

Micronize Marine Algea

Deniz yosunu vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Pudra şeklindeki yosunun sıcak su ile yapılan maskesi tüm vücuda uygulanır. Yosun uygulaması ile vücudunuz toksinlerden arınacak ayrıca zayıflama veya selülit tedavisinde de çok iyi sonuçlara ulaşacaksınız.

(60 dakika)

Oksijen Defence

Mat, donuk ve solgun ciltlere oksijen ve enerji verir. Cildinize ışıltılı bir görünüm kazandırır.

(60 dakika)


Collagen Göz

Bu bakım ile göz çevresindeki kırışıklık ve dokudaki elastikiyet kaybına karşı koruyucu bir bakım sağlanmasının yanı sıra mevcut olan kırışıklıklarda azalma olur.

(45 dakika)

Collagen Yüz ve Göz Bakımı

Size konforu hissettirecek olan bu bakım yüzünüzün nem seviyesini düzenler, cildinizi yumuşatır, kırışıklıkları azaltır.

(75 dakika)


Hyaluronic

Hyaluronic, deniz asit molekülleri sayesinde aktif maddelerin ciltte emilimini sağlayan yeniden dolgunlaştırıcı, kırışıklıkları önleyici bir üründür. Gençlik iksiri olarak tanımlayabileceğimiz bu özel bakım ,içeriğinde yer alan hyluronic asit ile cildi pürüzsüzleştirirken aynı zamanda kırışıklıklarla içeriden mücadele ederek ince çizgileri yok eder ve derin kırışıklıkları doldurur.

(60 dakika)

Silicium

Vücudumuzda özellikle cilt içinde doğal olarak bulunan destek lifleri kolajen ve elastin üretimine yardımcı olur. Marine Hyaluronic Acid molekülleri ve Marine Silicium bileşimi ile ciltte hyaluronic asit sentezi desteklenir. Kırışıklıklarda düzelme,ciltte yoğun yenilenme, toparlanma ve sıkılaşma izlenir.

(75 dakika)


Energy Lift L’Elixir

L'Elixir cildinizin yeniden yapılanmasına yardımcı olur, cildinizin ihtiyaç duyduğu besinleri bulundurur, kırışıklıklara karşı yardım eder ve size yüksek konfor hissi verir. Bu bakımın ardından cildiniz kendini yenilediğinden uzun süre canlı kalır, teniniz yumuşaklık ve parlaklık kazanır.

(75 dakika)

St Barth Pureness- El Masajı ile Yüz ve Dekolte Bakım

Yüz , boyun, dekolte bölgesi ve ellerinize yapılan olağaüstü nazik bir bakım olan St Barth Pureness ile size Karayipler’in o renkli dünyasını anımsatan taze kokuların tadını çıkarın. Doğal vitamin ve minerallerle harmanlanan bu bakımla cildinizde yoğun bir temizlik ve ferahlık hissi yaşayacak, cildinize taze ve pürüzsüz bir görünüm kazandıracaksınız.

(90 dakika)

St Barth Freshness- El Masajı ile Yüz ve Dekolte Bakımı

Yüz , boyun, dekolte bölgesi ve ellerinize St Barth’ın yüksek kaliteli ve doğal mineraller içeren egzotik esanslı ürünleriyle yapılan Freshness bakımıyla cildiniz derinlemesine temizlik ve gözle görülür bir pürüzsüzlük ve parlaklığa sahip olacak.

(90 dakika)